„Osada nad Gopłem” zaszczyciła internet swoją stroną

osada1Łuszczewo, mała miejscowość położona od wielkopolskiej strony linii brzegowej jeziora Gopło. Można, by powiedzieć, że nie znajdziemy tam nic oprócz malowniczych krajobrazów czy ptactwa wodnego z racji przylegania do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia. Jaką miałem minę gdy w dojeździe do zleceniodawcy u kresu swojej podróży zobaczyłem 3 przepiękne domki urządzone nie tylko w zgodzie z naturą, ale i należycie – ze zmysłem, z artyzmem.

To właśnie to miejsce miałem za zadanie przedstawić i pokazać w świecie cyfrowym (w sumie nadal mam, ale o tym później).
osada3Pani Danuta w komplecie ze stroną internetową zamówiła także sesję zdjęciową swojego ukochanego miejsca jaką wykonaliśmy już przy pierwszym spotkaniu. Sama strona miała reprezentować się medialnie prosto i bez przepychu jednak nawiązując do czystych drewnianych powierzchni jakie dominują w przestrzeniach Koguta, Kozy i Barana (Tak, te domki mają nazwy!).

Strona została wykonana w oparciu o nowoczesny kompozytor wizualny który zarządzającemu pozwala budować każdy element strony na zasadzie przeciągnij i upuść. Oznacza to, że jej dalsze tworzenie jak i modyfikacja są intuicyjne i sprowadzają się do znajomości podstawowej obsługi komputera bez potrzeby interweniowania w jakikolwiek zaawansowany sposób w kwestii tworzenia strony. To co widzimy oczami internauty po zalogowaniu można zmienić, bez potrzeby udawania się nawet do panela administracyjnego, za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

osada2Strona jest typowo stroną wizytówkową z podstronami takimi jak OFERTA czy dział KONTAKT. W tym drugim osadzono mapy ze szczegółowymi danymi dojazdu oraz formularz kontaktowy przesyłający wiadomości na e-mail działający w domenie osadanadgoplem.pl, który również został klientowi na tę potrzebę zorganizowany. Oprócz treści stałych strona ma także przygotowaną platformę blogową która czeka na czas letni na ruszenie z treściami. Objawi się ona zarówno w postaci działu BLOG w menu strony jak i wiadomościami automatycznie wyświetlanymi na stronie głównej serwisu.

Strona jest dostosowana oczywiście do urządzeń mobilnych za pomocą osobnego kodu responsywnego.  Dostała również podstawowe pozycjonowanie typowe dla nowo powstającego miejsca w sieci. Zostało ono dokładnie zostało przeanalizowane zarówno na podstawie tych słów kluczowych podanych przez klienta jak i z samego wywiadu w kategoriach lokalizacji jak i kategorii działalności. Dodatkowo z poziomu zaplecza administracyjnego został dodany dostęp do szczegółowych statystyk odwiedzalności strony.

Warto wspomnieć, że zleceniodawcę do realizacji strony oraz sesji zdjęciowej przekonały zdjęcia Gopła zgromadzone między innymi TUTAJ. Część tych zdjęć stała się integralną częścią strony „Osady nad Gopłem”, a także czasem są wystawiane na fanpage’u facebookowym osady który jest dostępny TUTAJ.

Strona jest nadal w trakcie budowy ze względu na stopniowo wprowadzane fotografie z sesji zdjęciowych jakie będziemy wspólnie przeprowadzać z panią Danutą w kolejnych porach roku, aby oddać piękno tego zakątka w każdym czasie jego trwania. Kilka zdjęć z dotychczasowych sesji przedstawiam poniżej, a na samym końcu tradycyjnie odsyłam do wersji strony online pod adresem: www.osadanadgoplem.pl.

KILKA ZDJĘĆ Z PRZEPROWADZONEJ PONIŻEJ:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *