Wykonanie strony internetowej dla grupy Fair Play

fair1Fair Play to grupa trzech pozytywnie zakręconych facetów którzy w ramach swojego wykształcenia muzycznego postanowili podbić świat imprezowy zespołem muzycznym grającym na potrzeby wszelkich imprez okolicznościowych. Z tego powodu zlecili wykonanie  strony internetowej która pokaże ich działalność z właściwej strony.

Branża muzyczna na piotrowskiart.pl to zdecydowana większość wykonanych projektów stron internetowych. W związku z tym dopasowanie się do wymagań klienta nie było tutaj żadnym problemem, a dodatkowo wiele kwestii i pomysłów zostało dodanych ze strony wykonawcy w wyniku wyniesionego doświadczenia.

fair2Miało być z elegancją, przejrzyście i łatwo przyswajalnie treściowo dla potencjalnego użytkownika internetu przeglądającego stronę. W związku z tym całość została wykonana w ciemnej – wręcz czarnej – kolorystyce którą panowie kontrowersyjnie przewijają się w jasnych strojach. Strona jest rodzajem strony typu One Page czyli cała jej zawartość została przedstawiona na stronie głównej mimo podziału działalności na kategorie menu. Użytkownik sam może wybrać czy chce być prowadzony przez menu strony które w zależności od wyboru przesuwa się do odpowiedniego miejsca na stronie, czy też woli przejrzeć wszystko jak pewnego rodzaju ulotkę za pomocą przewijania strony w tradycyjny sposób.fair4 Całość została ułożona logicznie więc i jedna i druga forma pozwala w prosty sposób przyswoić materiały na niej zamieszczone, a są to m. in. odtwarzacze muzyczne, repertuar zespołu, jego opis czy też galeria zdjęć która została zbudowana ze zdjęć wykonanych z racji przeprowadzonej sesji zdjęciowej na potrzeby pokazania wizerunku zespołu. Zdjęcia również wykonywałem ja, gdzie w zupełności dostosowałem się do lokalizacji w jakiej zespół wolał wykonać zdjęcia – jeden z zaprzyjaźnionych z zespołem Domów Kultury.
Całość tradycyjnie wieńczy formularz kontaktowy bezpośrednio na stronie oraz integracja z facebookiem.

fair3Strona jest BARDZO PROSTA do obsługi z perspektywy administracyjnej, jednak mimo wszystko tradycyjnie została w tym zakresie przeszkolona wyznaczona osoba. Co zostało załatwione w ciągu 3o minutowej rozmowy telefonicznej 🙂

Poniżej kilka obrazów zarówno z sesji zdjęciowej jak i w formie zrzutów ekranowych strony. Całość można w formie „żywej” przejrzeć pod oficjalnym adresem który jest dostarczany przez piotrowskiart.pl.

Zapraszam pod www.fairplayradziejow.pl.

Grupa już planuje kolejną sesję fotograficzną z racji wzbogacenia składu o wokal żeński. Szczerze, nie mogę się doczekać 🙂

top

template

fairplayprofile

10

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *