Wykonanie sklepu internetowego dla marki ForKids

forkids1Radziejowski sklep ForKids postanowił scyfryzować swój stacjonarny sklep przy ul. Kościuszki do postaci witryny internetowej na której klient będzie miał możliwość zakupu ciuszków dla swojej pociechy poprzez kilka kliknięć.

Sklep z założenia miał posiadać podział zarówno pod kategorie płciowe jak i rodzaje odzieży jakie są w nim proponowane. Całość została dość zgrabnie połączona w całość, a i przy tym zostało dodanych kilka dodatkowych funkcjonalności jak produkty promowane czy przecenione. Dodatkowo w trakcie prac zadecydowaliśmy, że musi zostać wprowadzony podział na warianty rozmiarowe czy kolorystyczne co również udało się sukcesywnie wdrożyć. forkids3Oprócz tego sklep jako, że został zbudowany na platformie CMSowej, otrzymał funkcjonalności strony internetowej. Ruchome slidery, działy kontaktowe, możliwość podpięcia bloga. Całość została wykonana w specyficznej kolorystyce dziecięcej zaproponowanej przez klientkę. Poza tym ma ona możliwość zmiany kolorystyki w dowolny sposób za pomocą odpowiedniej sekcji w panelu administracyjnym.

W sklepie zostały wprowadzone zróżnicowane sposoby wysyłki które klient sklepu może dowolnie konfigurować w podsumowaniu zakupów. System jest zaopatrzony w funkcję przeceniania, stanu magazynowego, powiadomień e-mailowych zarówno dla administratora jak i użytkownika strony.

Platforma jest zaopatrzona przyszłościowo w przeszkoloną do jej obsługi osobę, wersję responsywną strony poprawnie funkcjonującą na urządzenia mobilnych, a także wstępnie wypozycjonowana dla wyszukiwarek internetowych.

 

Poniżej kilka zdjęć prezentujących produkt:

forkids2

forkids4

Jak i działająca wersja która funkcjonuje pod oficjalnym adresem wspomaganym przez zasoby serwerowe piotrowskiart.pl:

www.sklepforkids.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *